KONST / Litografier / Färglitografi 17024411

nr 1702 4411

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 65/275, Full soffa. Färglitografi. Bladets mått: 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 65x82 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:51:39

15/5 22:03:35 1      1.000 kr
19/5 19:46:39 2      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl